Energia, emocje, światło, muzyka i tysiące wspólnych chwil. Przenieśmy się jeszcze raz do świata niezwykłych spektakli, artystycznych wzruszeń i magicznej atmosfery, która na kilka dni opanowała toruńskie ulice. To był czas spotkań, zachwytu i teatru dostępnego dla każdego. Tak pięknie wyglądał właśnie Festiwal Energa Teatry Uliczne w Toruniu.
Zobaczcie filmowe podsumowanie festiwalu i poczujcie te emocje jeszcze raz!
