LOT MT odwiedził Piknik nad Odrą

Przedstawiciele Lokalnej Organizacji Turystycznej Metropolii Toruńskiej mieli przyjemność reprezentować Toruń i Metropolię podczas jednego z największych wydarzeń turystycznych w Polsce – Pikniku nad Odrą. Obecność na wydarzeniu była doskonałą okazją do promocji regionu, jego atrakcji turystycznych, bogatej historii oraz oferty kulturalnej i kulinarnej regionu.

Stoisko promujące cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z materiałami promocyjnymi, dowiedzieć się więcej o najważniejszych atrakcjach, a także poczęstować się toruńskim piernikiem. Nie zabrakło rozmów o wydarzeniach kulturalnych i regionalnych smakach.

Udział w Pikniku nad Odrą był również świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów branżowych oraz wymiany doświadczeń z przedstawicielami organizacji turystycznych z całej Polski. Tego typu wydarzenia pokazują, jak ważna jest wspólna promocja regionów i budowanie pozytywnego wizerunku miast na mapie turystycznej kraju.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za rozmowy, zainteresowanie i ciepłe przyjęcie. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie promować Toruń i zachęcać do odkrywania jego wyjątkowego charakteru.

Inne aktualności